У Миколаєві працює відновлений реабілітаційний центр

  • 09:19
  • 20.06.2024
448689704_775319321450179_2735431029684229577_n

В миколаївській міській лікарні працює відновлене реабілітаційне відділення. У ньому медичні послуги можуть отримати поранені внаслідок військової агресії, ті, хто переніс інсульт та інші групи населення, які потребують реабілітаційної допомоги.

У відділенні працює укомплектована команда професіоналів, воно облаштоване сучасним обладнанням, яке було придбане за кошти міського бюджету та спонсорів. Наше місто-партнер Сент-Гелієр закупило ортопедичні пристрої для ніг та рук, а Jersey Overseas Aid і Crown Agents Limited організували доставлення техніки до Миколаєва.

“В нашому відділені наявні механоапарати для розробки колінного, ліктьового, плечового суглобів, мотомеди, підвісна система, а також вертикалізатори. Це нове обладнання, яке покращує роботу лікарів та полегшує реабілітаційний період для пацієнтів. Також у нас наявна мультидисциплінарна команда, до якої входять лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні та ерготерапевти і їх асистенти, також ми надаємо послуги фізіопроцедур, логопедів, психологів, невропатологів”, - розповідає завідувач відділення Юрій Васильович.

Триває ремонт і в стаціонарному відділенні реабілітаційного центру. Наразі вже відремонтували 10 палат, в яких можуть розміститися 20 пацієнтів. Кімнати мають все необхідне для комфортного перебування хворих. Тут є кондиціонери, бойлери, спеціально облаштовані ванні кімнати та двері для маломобільних пацієнтів.

“Реабілітаційне відділення - це вимога часу. Після початку військової агресії рф проти України до нас почали надходити пацієнти з мінно-вибуховими травмами, з пораненнями кінцівок та інше. Умови для таких хворих мають відповідати сучасності. Майже за рік ми зробили ремонт палат, де передбачили все необхідне для комфортного перебування пацієнтів”, - говорить керуюча лікарнею Лариса Дергунова.

Ремонт стаціонарного відділення проведений за співфінансування міста та лікарні. За словами Лариси Юріївни, це відділення планують розширювати, адже попит на нього є.

Новини

18 липня 2024
17 липня 2024
16 липня 2024