У Миколаєві планують реорганізувати чотири ліцеї, дві школи та понизити статус гімназії у Малій Коренисі

  • 12:55
  • 29.05.2024
631f3a84e7bdf-shkola-21

У Миколаєві об’єднають ліцеї №1, №58  та  школи №2 та №1. Також гімназія №21 у Малій Коренисі стане початковою школою.

Відповідні рішення погодили члени комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Миколаївської міської ради у вівторок, 28 травня, пишуть «НикВести».

Раніше повідомлялося, що миколаївський ліцей №5 планують приєднати до ліцею №22, щоб зберегти педагогічний колектив.

Крім того, приєднання очікує і ліцей №1. Його об’єднають з ліцеєм №58.

За словами очільниці управління освіти Миколаївської міської ради Ганни Личко, причина — збереження педагогічного колективу, адже «важко набирати дітей до 10-го класу».

Також члени комісії погодили об’єднання початкових шкіл №2 та №1. Ганна Личко зазначила, що у обох школах відсутні укриття, тому діти не зможуть вийти на навчання.

«Під час відкриття шкіл в очному режимі, буде відтік дітей у цих двох школах у зв’язку з бажанням здобувати освіту очно. Будемо мати ще меншу кількість дітей у цих школах», — додала вона.

Крім того, планується понизити статус гімназію №21 у Малій Коренисі до початкової школи.

«Сьогодні у гімназії навчається 145 дітей у 9 класах. Взагалі відсутній підвал, як на території гімназії, так і на території дитячого садка. Захисну споруду треба будувати. Спонсори шукають, але донорів поки немає. У свою чергу у гімназії у сусідньому населеному пункті, за 7 кілометрів, вже є облаштоване захисне укриття. Тому пропонується понизити ступінь з гімназії до початкової школи та забезпечити дітям підвезення на навчання до сусідньої школи. А 5-9 класам запропонувати дистанційну форму навчання в одній із інших шкіл», — пояснила Ганни Личко.

Новини

12 червень 2024
11 червень 2024