У Миколаєві на черговій виставці вдалось знайти дім для 37 собак та 2 котів

  • 15:28
  • 27.05.2024
add0984909ea4894

У Миколаєві 26 травня відбулася виставка-прилаштування котів та собак. Серед тварин, яких представили — 49 собак та 4 коти, які були знайдені на вулицях міста.

Кореспонденти Суспільного побували на заході.

Директорка комунального підприємства "Центр захисту тварин" Олександра Купінець розповідає, на виставці побували тварини суто з Миколаєва.

"Тварини, які представлені на виставці — стерилізовані, окрім цуценят, які зовсім маленькі. Ми віддаємо під договори прилаштування, де є в нас контактна інформація тварини, які всі чиповані, і ми їх безплатно потім простерилізуємо, коли підійде їх вік для цього", — пояснює жінка.

Місцева жителька Ксенія разом зі своїм сином незадовго до виставки вирішили прилаштувати собаку. Жінка розповідає, вдома вже є два коти, за адаптацію тварин не переживає.

"Побачила в Інтернеті, що сьогодні планується цей захід, ось і приїхали. Стосовно тварини, то я просто не знала, хто буде тут — дівчинка чи хлопчик, тому я якось не вигадувала. Зараз будемо думати. Може щось, як Джина, Джеся, а може щось інше, креативніше придумаємо", — розповідає вона.

На виставці ще одна містянка Олена прилаштувала трьох цуценят та одну дорослу собаку. Каже, дізналася про захід випадково.

"Я їхала на мирну акцію з підтримки військовополонених, і нам сказали, що у парку нині виставка-прилаштування тварин. Ну, і вирішила сюди прийти. Я взяла три дівчинки: одну доньці, одну собі та одну сестрі, і донька захотіла собі песика ще", — говорить Олена.

Жителька Миколаєва Діана також завітала на виставку, аби прилаштувати песика.

"У мене є собака та кішка, але вони живуть з батьками. Також є в дідуся собака. Ми побачили, що організовується виставка, і вирішили прийти просто подивитися. Дуже давно хотіли завести собачку, чи взяти з притулку, і прийшли сюди, побачили й вирішили взяти", — розповідає жінка.

Це вже третя виставка прилаштування у 2024 році.

"Наразі ситуація все ще залишається досить важкою, бо все одно проблема, яка почалася після повномасштабного вторгнення, що багато людей позалишали своїх домашніх тварин на вулиці, за цей період вони ще розмножилися, тому ситуація складна. Багато людей, хто залишив на своїх друзів, знайомих, вони втомилися і теж "гублять їх", назвемо це так", — каже директорка КП "Центр захисту тварин" Олександра Купінець.

За словами Купінець, на виставці вдалося прилаштувати 37 собак та 2 котів.

Новини

23 червень 2024
22 червень 2024
21 червень 2024