У Херсоні будуватимуть підземну школу: фахівці розробляють проєктну документацію

  • 12:35
  • 24.04.2024
287747_6627add6a48803_49667807

У Херсоні будуватимуть підземну школу на 500 учнів. Наразі розробляється проєктно-кошторисна документація.

Про це «НикВести» повідомили у Херсонській міській військовій адміністрації.

Зазначимо, що 8 квітня начальник Херсонської МВА Роман Мрочкоhttps://t.me/roman_mrochko/7527 rel="nofollow"> відвідав Харків, щоб перейняти досвід будівництва підземних закладів освіти.

«З міським головою Харкова Ігорем Тереховим обговорили низку спільних для прифронтових територій проблем та чим наші громади можуть бути корисними одна одній? За прикладом харків’ян плануємо збудувати підземну школу. Вони змогли це зробити за 8 місяців і зараз заклад під землею оснащений усім необхідним для налагодження повноцінного навчально-виховного процесу у дві зміни», — зазначив Роман Мрочко.

На інформаційний запит у міській військовій адміністрації зазначили, що наразі у Херсоні відсутність сховищ, які можна задіяти в освітньому процесі на значну кількість учнів. Тому, щоб приймати до 500 учнів разом, у місті планують будувати підземну школу.

«Наразі ведуться роботи по розробці проєктно-кошторисної документації запланованого будівництва, згідно якої буде визначено необхідний розмір фінансування та строки реалізації проєкту. Станом на квітень розташування зазначеного закладу не розголошується з безпекових міркувань. Облаштування підземного закладу освіти в Херсоні планується відповідно до чинних Державних будівельних норм, рекомендацій Міністерства освіти і науки України», — додали у МВА.


Зазначимо, що підземні школи пропонують будувати також  у Миколаєві. Заступник міністра освіти та науки України Михайло Винницький зазначив, що навчальні заклад прифронтових міст, зокрема Миколаєва необхідно переводити до офлайн-навчання, щоб не втратити учнів. 

Новини

26 травня 2024
25 травня 2024