Голову Южноукраїнського суду спіймали п’яним за кермом – він втік від поліції та закрився в будинку

  • 11:54
  • 22.04.2024
46da1d93bef8c856e0634385707af0d8.i999x999x670-1

В Костянтинівці біля Южноукраїнська вночі 20 квітня поліція зупинила автомобіль Mercedes. Ним керував голова Южноукраїнського міського суду Олександр Савін, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє ПН з посиланням на джерела в поліції Миколаївської області та жителів Южноукраїнська.

В поліцію повідомили, що водій Mercedes знаходиться в нетверезому стані. Автомобіль зупинили в Костянтинівці для перевірки. Виявилось, що за кермом знаходиться голова суду Савін. Поліцейські запропонували йому пройти перевірку за допомогою тестеру Драгер на місці події, але Савін відмовився та сказав, що пройде тест на алкоголь в лікарні.

Під час поїздки до лікарні, коли автомобілі під’їхали до житла Савіна, він вискочив з машини та сховався в своєму будинку.

– Поліція згідно законодавству не може затримувати суддю без санкції Вищої ради правосуддя. Йому телефонували, телефонували його дружині, яка говорила, що судді немає вдома. Врешті решт суддя вимкнув телефон, – говорить співрозмовник ПН.

Зазначимо, що в цьому випадку поліція не мала зайти до будинку та затримати Савіна.

На Савіна склали адміністративний протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння”), оскільки він відмовився пройти тест на алкоголь. Протокол передадуть до суду, який буде вирішувати, яке покарання застосувати до Савіна.

Інший співрозмовник ПН розповів, що голова суду не застосовував силу до поліції, не нападав, але постійно говорив, що його не мають права затримувати.

– Він постійно заявляв, що «Я недоторканний». Він не був агресивний, був просто п’яний, – пояснив співрозмовник.

Новини

26 травня 2024
25 травня 2024