На Миколаївщині багатодітну матір засудили до умовного вироку за намагання сховати труп у вигрібній ямі

  • 16:59
  • 17.04.2024
право

Казанківський районний суд Миколаївської області затвердив вирок уродженці району, багатодітній матері, яка обвинувачувалась у нарузі над тілом вбитого.

Про це стало відомо із матеріалів справи, опублікованих у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Злочин стався в серпні 2015 року, коли підсудна була ще неповнолітньою. Вона разом із ще однією людиною (її особиста інформація засекречена судом) побачили на подвір’ї домоволодіння тіло мертвого чоловіка, у котрого були травми голови. Обвинувачена вирішила сховати тіло у вигрібній ямі. Спільник (або спільниця) допоміг їй перенести тіло до вигрібної ями та пішов. Після цього обвинувачена скинула тіло в яму та засипала землею.

Через майже 8 років підсудна уклала угоду про визнання винуватості з прокурором. Суд затвердив угоду, яка передбачає 5 років позбавлення волі із іспитовим терміном в 2 роки. Під час судового розгляду врахували, що обвинувачена має на утриманні трьох малолітніх дітей, раніше не судима та має добрі характеристики. 

Тепер вона має періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання, не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом. З підсудної стягнули 4,8 тисячі гривень за проведення судових експертиз.

Наразі у відкритому доступі немає інформації, як і чому сталось вбивство. Вбитий пропав безвісти в серпні 2015 року, проте про його зникнення в поліцію повідомили лише через рік, коли подала заяву його племінниця.

У кримінальному провадженні поряд із багатодітною матір’ю є ще один обвинувачений – суд над ним триває, його звинуватили у вбивстві при перевищенні меж необхідної оборони та нарузі над тілом вбитого. 

В судових матеріалах вказано, що в день злочину фігурант прийшов до будинку. Фігурант дізнався, що тіло вбитого скинули до туалетної ями і пішов переконатися в цьому. Він виявив, що ногу вбитого було видно з ями та засипав її додатково землею, йому допомагала вказана обвинувачена. 

І багатодітна матір, і фігурант зараз живуть у Дніпропетровській області, ймовірно вони пов’язані сімейними відносинами.

Новини

24 травня 2024
23 травня 2024