Герой України полковник Сікоза склав командування 36 бригадою морської піхоти

  • 08:31
  • 12.04.2024
photo_2024-04-11_11-34-13

Командира 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського полковник Віктор Сікоза повідомив, що складає командування бригадою та подякував своїм братам по зброї.

«За ці роки «тридцять шоста», як звикли всі називати нашу славетну бригаду, була завжди для мене справжньою домівкою. Весь мій шлях професійного військового від служби в Криму, виводу військ з окупованої території, АТО/ООС, повномасштабної війни і до сьогодні пройшов пліч-о-пліч разом з вами — кращими синами та доньками України в одному бойовому строю. Героїзм та звитяги нашої бригади сколихнули весь світ, а спогади про наші спільні подвиги обов’язково увійдуть у підручники історії України та військового мистецтва. Коли здавалось, що темні часи беруть перевагу, саме завдяки вашій мужності, професіоналізму та незламності духу нам вдалося наростити спроможності та відродити бойову славу бригади».

Він додав, що морська піхота – це не професія, а стан душі, зі своїми традиціями та характером.

«Саме це нас робить кращими з кращих, але і саме це накладає на нас додаткову відповідальність. Адже наш головний девіз «Вірні завжди» долею перевіряється у найскрутніші моменти. Ми з честю пройшли через горнило війни в найзапекліших точках театру бойових дій. Разом з бойовою славою маємо й трагічні сторінки в нашій історії. Свято памʼятаймо загиблих в бою морпіхів. Бажаємо найшвидшого повернення у стрій пораненим побратимам. Чекаємо повернення додому поневолених братів. Помстимося! Вдячний кожному морському піхотинцю бригади, хто в тилу та на передовій невпинно наближає Перемогу. Слава 36 окремій бригаді морської піхоти!» - завершив своє звернення полковник Сікоза.

Нагадаємо, що у вересні 2023 року командир миколаївських морпіхів отримав від Президента України Володимира Зеленського орден «Золота Зірка» з присвоєнням звання Героя України.

Новини

25 травня 2024
24 травня 2024