Президент Польщі підтримує діалог з Україною на тлі блокади поляками кордону

  • 17:31
  • 22.02.2024
c0b6e6e1bf455835cdcc9a1472cc971e

Міністр у справах президента Польщі Анджей Дера повідомив, що Анджей Дуда виступає за запропоновані президентом Володимиром Зеленським переговори для вирішення ситуації на кордоні.

Про це він сказав в етері TVN24.

Польський президент виступає за те, щоб вести діалог між аграріями та українською стороною, а його міністр Дера вважає ситуацію «катастрофічною з обох сторін».

– Пан президент робить усе в цьому дусі, щоб підтримати та допомогти Україні. Не забуваймо, що все, що зараз відбувається на кордоні, цей конфлікт із зерном, із сільгосппродукцією — це результат війни, — додав посадовець.

Анджей Дера заявив, що ідея зустрітися урядам двох країн на кордоні «не найбезпечніша», мовляв, краще провести переговори у Варшаві чи десь у Жешуві чи Любліні. Проте він розуміє символізм розмови на кордоні.

– Увесь цей конфлікт випливає з того, що в Україні стандарти сільськогосподарського виробництва відмінні від європейських. Тому ціна на цю продукцію в Україні інша, і тому польські фермери сьогодні борються за своє виживання та існування, — сказав міністр.

Новини

20 квітня 2024
19 квітня 2024