«Укренерго» використовує аварійну допомогу з-за кордону через дефіцит в енергосистемі

  • 08:18
  • 10.12.2023
191276-1_large

У суботу, 9 грудня, було зафіксовано дефіцит в енергосистемі України. Аварійну допомогу третій день поспіль беруть у сусідніх країнах. Вже втретє з початку зими «Укренерго» залучає аварійну допомогу потужністю 300МВт від Румунії та Польщі.

Про це повідомляє пресслужба НЕК «Укренерго» у Телеграмі.

– Цей екстрений захід застосований для компенсації дефіциту електроенергії в енергосистемі. Головною причиною виникнення дефіциту є недостатність генеруючих потужностей, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що потужність залученої допомоги становить 300МВт. Раніше «Укренерго» запрошували допомогу 7 та 8 грудня. Основною причиною дефіциту називають недостачу генеруючих потужностей.

– Протягом доби один енергоблок на тепловій електростанції вийшов в аварійний ремонт, ще один в плановий. Кілька блоків відновлюються в прифронтовому регіоні після артобстрілів, а в інших регіонах після масованих ракетних атак минулої зими, - зазначають в «Укренерго».

На дефіцит також впливає високий рівень споживання електроенергії попри потепління та вихідний день. В «Укренерго» закликають до ощадливого споживання. 

Новини

5 березня 2024
4 березня 2024