«Бракує поголів’я для сировини», — голова Баштанської РВА пояснив, чому сирзавод досі не відновив свою работу

  • 13:26
  • 06.12.2023
P1040658

Для відновлення роботи Баштанського сирзаводу, який неодноразово обстрілювали російські війська, необхідно забезпечити додатковий обсяг сировини.

Про це під час брифінгу заявив голова Баштанської РВА Владислав Дмитрів у понеділок, 4 грудня&

До початку війни підприємство було найбільшим платником податків у районі. Однак внаслідок інтенсивних бойових дій та численних обстрілів російськими ракетами завод вирішив вивезти обладнання в інший регіон. 

— На превеликий жаль, мова про те, що завод повернеться і почне діяльність в Баштанці, наразі не йде. Причина одна — відсутність сировини. У зв'язку з тим, що була окупація та активна фаза обстрілів всіх населених пунктів різко знизилось поголів'я рогатого скота, — каже голова РВА.

За його словами, для того, щоб завод виходив сьогодні на мінімальну рентабельність, йому потрібно 100 тонн молока на добу. А у зв’язку з тим, що навколишні населені пункти сильно постраждали від обстрілів та бойових дій, забезпечити таку кількість сировини наразі неможливо через зменшення поголів’я великої рогатої худоби.

— Щоб його відновити завод , потрібно вирішити три проблеми: державна допомога на вирощування молодняка, забезпечення кормовою базою та зміна цінової політики на закупівлю молока, — сказав Владислав Дмитрів.

Новини

1 березня 2024
29 лютого 2024