У Миколаєві поскаржились на огорожу біля недобудованого McDonald's на ринку Колос, яка перегородила тротуар

  • 12:35
  • 21.11.2023
0dc3acb2d899d8d4367b4c4cc32f0b72.i999x999x670

Мешканка Миколаєва Анна Тарнавська звернулась до міської влади з проханням звільнити від огорожі тротуар біля недобудованого ресторану «Макдональдс» на ринку Колос. 

Відповідну скаргу вона розмістила у групі «Contact Center при Миколаївській міськраді».

"Прошу звільнити прохід по тротуару біля недобудованого "Макдональдса" на ринку Колос. Люди ходять по дорозі з машинами. Тротуар зроблений, але заморожений. Огорожу можна перенести ближче до будови. У нас же наче місто для людей, а не проти них", - обурилася жінка.

В адміністрації Інгульського району повідомили, що фахівці виходили на місце з обстеженням, по результатам якого рекомендували керівництву закладу перенести огорожу.

"Встановлено що об'єкт будівництва ("Макдональдс") огороджено по перемитру включаючи тротуар оскільки дане будівництво не завершено та не здано в експлуатацію. Працівниками адміністрації проведено бесіду з керівництвом даного закладу та наголошено розглянути можливісь щодо перенесення огорожі будівництва для безперешкодного пересування мешканців по даному тротуару до завершення будівництва", - зазначили в адміністрації.

Новини

2 грудня 2023
1 грудня 2023