На підключення усіх житлових будинків Миколаєва до тепла потрібно до двох днів, — перший віцемер

  • 08:18
  • 20.11.2023
1480080193_1478608592_teplovoy-schetchik

Підключати усі житлові будинки Миколаєва до тепла планують за декілька днів. Для цього наразі працівники ТЕЦ та облтеплоенерго працюють над ліквідацією поривів. 

Про це у коментарі «НикВести» повідомив перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков. 

Він уточнив, що наразі вже подали тепло до будинків, які знаходяться у зоні відповідальності облтепло. Зараз тривають роботи з підключення будинків, за які відповідає ТЕЦ, додав заступник мера. 

— Більше 90% тепла вже запущено. Облтепло, тобто наше комунальне підприємство, сто відсотків подало тепло до будинків. Тепер останній тиждень облтепло допомагає ТЕЦ своїми бригадами, тому що дуже багато поривів. На жаль, не нам належить ця мережа, але ми зараз допомагаємо. 

Якщо взяти глобально, то по місту вже приблизно 90-95% тепла вже є. Але ситуація буде мінятися, тому що ось тільки пустили тепло в невеличкий мікрорайончик по Маріупольській. Сподіваюсь до ранку воно дійде і люди вже відчують, – сказав Віталій Луков. 

Він також повідомив, що підключити усі житлові будинки по місту до тепла розраховують за два дні, однак додав, що «гарантувати щось важко».  

— А так, наближаємось до 100%. Ми розраховуємо, що ще день-два і все місто буде підключене. Тут гарантувати щось важко, тому що мережі рвуть у два рази більше ніж минулого року. Зараз працюють усі, щоб дати людям тепло, — сказав Віталій Луков. 

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023