«Безпечне місто»: В районі Центрального ринку у Миколаєві збираються встановити камери відеоспостереження

  • 10:53
  • 29.09.2023

В районі Центрального ринку у Миколаєві планують встановити камери відеоспостереження за програмою «Безпечне місто».

З відповідним запитом до виконавчого комітету міської ради звернулося Головне управління Національної поліції України у Миколаївській області, йшлося під час комісії з питань житлово-комунального господарства 27 вересня.

Йдеться про кошти, які вдалося заощадити під час закупівлі камер відеоспостереження за програмою «Безпечне місто», оскільки переможець торгів у ProZorro запропонував меншу суму за попередньо очікувану вартість, повідомив директор комунального підприємства «Міський інформаційно-обчислювальний центр» Євген Богаченко.

— У процесі закупівлі ми отримали економію у 3 мільйони гривень.Водночас до виконавчого комітету звернулося Головне управління Національної поліції щодо необхідності розширення системи у районі Центрального ринку, — сказав Євген Богаченко.

Нагадаємо, Миколаївська міська рада обрала компанію, яка займатиметься будівництвом системи відеоспостереження та аналітики «Безпечне місто» за 67,4 мільйона гривень. Камерами планують облаштувати 270 ділянок у різних районах міста:

  • І черга — Центральна частина міста. Там облаштують 88 ділянок відеонагляду, на яких буде встановлено 86 камер фіксації автомобільних номерів та 52 оглядових камер.
  • ІІ черга будівництва — Херсонське шосе/Соляні. Це також 88 ділянок, на яких буде встановлено 91 камер фіксації державних номерних знаків та 38 оглядових камер.
  • ІІІ черга будівництва — Погранична/проспект Богоявленський, що включатиме 54 ділянки відеонагляду з 97 камерами фіксації державних номерних знаків;
  • ІV черга — Старий центр/Космонавтів: 40 ділянок відеонагляду, на яких буде встановлено 93 камери фіксації державних номерних знаків та 5 оглядових камер.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023