«Ви хочете дрони чи прибрану вулицю?», — нардеп Негулевський відстоює рішення забрати у Миколаєва військовий ПДФО

  • 10:33
  • 29.09.2023
негулевский сентябрь 2019_1_16x9

Народний депутат України Ігор Негулевський заявив, що підтримує вилучення військового податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з бюджетів громад, оскільки зараз пріоритет — перемога України, тому всі інші питання, включаючи повсякденні потреби громад, мають бути відкладені на другий план.

Про це нардеп розповів в коментарі «НикВести».

Ігор Негулевський заявив, що не вноситиме будь-які поправки до держбюджету 2024 року, щоб збалансувати доходи міста Миколаєва дотаціями, оскільки закупка дронів та зброї є пріорітетним направленням для фінансування.

— Я теж вважаю, що першочерговим для нас є перемога, а все інше потім. Бюджети — потім. Плитка — потім. Дороги — потім. Проїжджаємість по дорогах є? Є, тому все інше потім. Тому я не буду подавати ніяких правок (до законопроекту про забирання військового ПДФО з громад — прим.). У нас було закрите засідання фракції там були представники Міноборони, Міністр фінансів, де ми обговорили на які статті та потреби будуть направлені кошти. Нам потрібно своє виробництво дронів, нам потрібно виробництво боєприпасів, нам потрібно виробництво зброї, тому всі гроші туди, – сказав він.

Нардеп зазначив, що миколаївці позитивно ставляться до рішення Верховної Ради вилучити військовий податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) з бюджету міста на потреби ЗСУ. 

— Дивіться була прийнята постанова Кабміну згідно з якою була заборона на капітальні  витрати. Ви ж розумієте, що всі хитрі, знайшли обхід цієї постанови і почали витрачати кошти на різні роботи, це не зовсім потрібно, краще б воно йшло на армію в даній ситуації. Тому я думаю, народ також за це. Я думаю ми переживемо, ми ж чуємо настрої, дивимося ті ж самі коментарі вашого видання, де народ Миколаївської області позитивно відноситься до того, щоб забрали кошти. Народ більше хоче дрони і зброю, аніж плитку, бруківку, стадіони в цей час. Дивиться, прибирати вулиці і будувати нове житло це трохи різні речі. Дрони потрібні, тому я підтримую цей законопроект, – сказав Ігор Негулевський.

Ігор Негулевський зазначив, що не отримував особисто запиту від мера міста Миколаєва стосовно збереження військового ПДФО в міському бюджеті. Нардеп вважає, що головам територіальних громад треба бути готовими до фінансових обмежень, оскільки перемога в війні є найважливішою метою.

— До мене особисто не звертався мер міста Миколаєва з приводу повернення військового ПДФО. Я хочу сказати, що головам ОТГ мого округу буду трохи тяжко, треба бути підтягнути пояси, тому що всі розуміють, що на першому місці повинна бути перемога. От ви скажіть, ви хочете, щоб ми виробляли дрони, щоб ми їми бомбили і захищали свою землю або десь може прибрану вулицю? Я хочу і те, і те але, як ви бачите, на прикладі цього року не виходить і те, і інше. Давайте чесно, крім прибирання вулиць є і капітальне будівництво доріг і іншого, як би це трохи не часі. Стосовно відбудови дитсадків, шкіл та будівництва укриттів — це інше питання. На це є спеціальні програми, які працюють, – резюмував він.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023