Samsung Galaxy Watch 6 проти Galaxy Watch 6 Classic: не помиліться з вибором

  • 19:18
  • 25.09.2023

Samsung Galaxy представили шосте покоління розумних годинників — Galaxy Watch 6 і Watch 6 Classic — наприкінці липня, і двох місяців після релізу було достатньо, щоб скласти думки про обидва пристрої. Розповідаємо, який із гаджетів вибрати, щоб не розчаруватися.

samsung-galaxy-watch-6-vs-watch-6-classic-hands-on-1.jpeg?fit=720%2C479&p=1

Особливості дизайну

Зовнішній вигляд обох смартгодинників схожий, але за більш детального розгляду можна знайти серйозні відмінності. Порівняно з класичною версією, базовий Galaxy Watch 6 більш спортивний і мінімалістичний. Все це завдяки корпусу з алюмінію, який робить пристрій легшим, а також комплектному браслету Sport Band.

Звичайна 6-ка доступна у двох розмірах: 40 мм і 44 мм. Менша версія випускається в кольорах Graphite і Silver, а більша недоступна у срібному відтінку, натомість має корпус Gold. У пристрої передбачено клас пило- та вологозахисту IP68. Їх підводна стійкість становить до 5 АТМ. Це дає змогу носити смартгодинник Samsung під час плавання.

Classic своїм виглядом схожа на традиційний годинник. Ключова особливість — рамка, що обертається і дає змогу керувати інтерфейсом. Годинник отримав корпус із нержавіючої сталі та комплектується гібридним ремінцем з екошкіри. Годинник випускається у розмірах  43 мм і 47 мм. Обидва варіанти представлені в чорному та сріблястому кольорах. Щодо герметичності корпусу, то характеристики ті ж самі, що й звичайної «шістки».

Характеристики екрана

Матриці в Galaxy Watch 6 і 6 Classic практично ідентичні. В гаджети встановили Super AMOLED-матриці в розмірах 1,3 дюйма для 40 мм Watch 6 і 43 мм 6 Classic. Більші версії отримали екрани діагоналлю 1,5 дюйма. Сапфірове скло покриває матриці всіх моделей та розмірів Galaxy Watch 6.

Час автономної роботи

Samsung трохи збільшила місткість батареї в нових пристроях. У менших версіях встановлено акумулятор місткістю 300 мАг, у більших — на 425 мАг. За словами Samsung, годинник працюватиме близько 40 годин у звичайному режимі та 30 годин у разі ввімкненого Always-On.

Реальні випробування показують, що час автономної роботи у гаджетів набагато кращий, ніж у попереднього покоління. До кінця дня запас батареї на годиннику з активним Always-On становить близько 60–70%. І це за великої кількості повідомлень, прогулянок на свіжому повітрі та виконання різних завдань. Близько семи годин моніторингу сну забирають лише 10% заряду.

Galaxy Watch 6 заряджаються приблизно на 30% за 15 хвилин, повне відновлення акумулятора триває понад годину. Моделі Classic потрібно 20 хвилин, щоб досягти 25%, але 100% пристрій досягає за 80 хвилин.

Що вибрати

Здебільшого пристрої дуже схожі щодо функцій і характеристик. Тому вибір залежить лише від уподобань зовнішнього вигляду. Базовий Watch 6 отримав менший розмір корпусу і коштує дешевше, що для багатьох буде перевагою. «Класика» виділяється нержавіючою сталлю, а обертальна рамка, якщо звикнути, набагато зручніша у навігації. Який би пристрій ви не вибрали, отримаєте функціональний гаджет, що спрощує життя.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023