«У всього є ціна», — Кім пояснив, чому в ЗСУ не квапляться зі звільненням Кінбурнської коси

  • 08:18
  • 26.09.2023
239371_kinburnska-kosa_author-tour

Звільняти окуповану Кінбурнську косу на Миколаївщині будуть в рамках загального завдання з перемоги над російськими загарбниками.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Він зазначив, що наразі проведення окремої операції зі звільнення півострова від російських окупантів буде коштувати багатьох життів військових, тому з цим питанням не квапляться.

— Там три населених пункти, які знаходяться під окупацією. Проблема першочергова — це люди, які залишилися там. Хоч їх небагато, але вони там є, і вже півтора року чекають звільнення. Наші місцеві Збройні сили хочуть це зробити, але у всього є ціна. Тому з військової точки зору, ризикувати життям наших хлопців і дівчат для того, щоб принципово вирішити це питання, — не варто. Все це опрацьовується в межах великого завдання, яке визначає Верховний Головнокомандувач. Тому ми чекаємо і віримо, але ще почекаємо і зробимо це з найменшими втратами, — сказав Віталій Кім.

Нагадаємо, що восени минулого року очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що звільнення Кінбурнської коси – це питання часу, «ще й не дуже великого».

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023