Дуденко заявив, що йому невідомі результати розслідувань у справі про крадіжку плит з інспекторської дороги: «Треба запитати у поліції»

  • 16:59
  • 25.09.2023

Директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко заявив, що йому невідомо про результати розслідувань у справі про розкрадання бетонних плит з «інспекторської дороги», яка є частиною комплексу водоводу «Дніпро-Миколаїв». Зокрема, фахівці підприємства стикнулись з проблемою під'їзду до водоводу після деокупації Херсону.

Про це він заявив під час свого брифінгу 22 вересня, передає «Шиповник».

Як відомо, у 2018 році «Миколаївводоканал» просив херсонську поліцію і прокуратуру вжити заходів і розслідувати крадіжку 130 бетонних плит.

— Я ні в якому разі не перебільшував вплив розкрадання інспекторської дороги, коли я казав про це. З цією проблемою ми стикнулися, коли поїхали ремонтувати водогін після визволення Херсону. Інспекторська дорога - це дорога, яка іде поряд з водогоном і дозволяє поставити на неї техніку, дозволяє під’їхати до водогону. При відсутності плит під час дощової погоди ми не можемо під'їхати та провести ремонтні роботи. Деякі ділянки плит були розкрадені, тому нам довелося привозити нові, вкладати їх, наскільки це було можливо. Ми прокладали дорогу, щоб дійти до водогону і поставити екскаватор, крани, і працювати, - поскаржився Борис Дуденко.

На уточнююче питання, чи знайшли крадіїв 130 бетонних плит, Борис Дуденко заявив, що наразі йому ця інформація не відома.

— Щодо знайшли, чи не знайшли цих крадіїв, мені не відомо. Дякую, що нагадали, я звернусь до органів, щоб вони проінформували щодо цієї справи. Було багато допитів, зустрічей зі слідчими, але результат мені не відомий. Коли почалась війна було трохи не до цього, - додав він.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023