«Засмічують колодязі, тому нечистоти просочуються через стіни», — в компанії «Місто для людей» відповіли на скарги миколаївців щодо протікання каналізації

  • 13:26
  • 25.09.2023
4-1024x576

«Миколаївводаканл» не має герметизації каналізаційних колодязів, через це, коли жителі засмічують каналізацію, нечистоти підіймаються і просочуються через труби та стіни будинку.

Таку відповідь керуюча компанія «Місто для людей Миколаїв» надала «НикВести» у відповідь на публікацію про скарги жителів багатоповерхівки на проспекті Миру, 28.

Нагадаємо, власники квартир жалілися на протікання каналізації з 2022 року. Вони запевняли, що нечистоти вже витікають у під’їзд, через що там стоїть жахливий сморід.

В «МДЛ» зазначили, що така ситуація склалася через те, що жителі багатоповерхівки засмічують каналізаційні колодязі. Прочисткою системи займається комунальне підприємство «Миколаївводоканал».

«За адресою пр.Миру, 28 до компанії надійшла аварійна заявка 18.09.2023. Бригада аварійної служби виїхала на місце та виявила засмічення колодязів дворової каналізації, що обслуговуються МКП «Миколаївводоканал». Компанія передала заявку на прочистку колодязів на «Миколаївводоканал» 18.09.2023 о 22.02. Наданий момент ця заявка виконана, колодязі прочищені», — зазначили фахівці керуючої компанії. 

Там також повідомили, що сьогодні, 25 вересня, «МДЛ» проведе дезінфекцію підвалу та під’їзду будинку спеціальними засобами.

Однак, за їхніми словами, прочищення дворових колодязів та дезінфекція не вирішить проблему з протіканням каналізації. 

«Зауважимо, що у підвалі даного будинку у 2021 році фахівці компанії «Місто для людей Миколаїв» провели герметизацію каналізаційних труб, що захищає їх від поривів та протікання. Але колодязі «Миколаївводоканал» не мають такої герметизації, тому коли мешканці засмічують систему, відбувається забиття колодязів, нечистотам нікуди виходити,  вони підіймаються по лотках водоканалу та просочуються через труби та навіть стіни будинку», — повідомили у компанії.

Там зазначили, що для  остаточного вирішення питання підприємству «Миколаївводоканал» необхідно повести роботи з герметизації своїх колодязів, щоб не завдавати збитків співвласникам багатоквартирних будинків.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023