У Миколаївській дитячій лікарні працює «Школа супергероїв»

  • 08:51
  • 25.09.2023
b7a911467792a76b

У Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні працює «Школа супергероїв» для пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Протягом вересня 2023 року в освітньому центрі навчалися понад 60 дітей віком від трьох до сімнадцяти років.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла завідувачка Надія Руденко.

Надія Руденко каже, для дітей будь-якої вікової категорії є відповідні профільні викладачі.

– Весь центр зайнятий у нас штатними працівниками — це вчитель початкових класів, асистент вчителя, вихователь та асистент вихователя, практичний психолог і є методист, і я як завідувач. З першого вересня на умовах цивільноправового характеру у нас влаштовані вчителі-предметники, з усіх предметів — українська мова та література, світова література, історії, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, англійська мова, — каже Надія Руденко.

Навчання у центрі безкоштовне, говорить Надія Руденко. Для зарахування потрібна лише письмова згода від батьків.

– Ми розпочали свою діяльність 24 квітня 2023 року. За вересень ми можемо сказати, понад 60 дітей вже отримали освітні послуги. У нас немає стабільного, у нас сьогодні прийшла дитина, вона два тижні лікується і два тижні займається, тому в нас рух дітей, — говорить завідувачка.

Для освітнього процесу в медичному закладі виділили два кабінети — у відділенні травматології та на першому поверсі другого корпусу. Надія додає, з матеріалами та обладнанням для навчання у Миколаєві допомогли волонтери та головний офіс "Школи супергероїв".

Освітній центр пов'язаний в роботі з вчителями закладів освіти, в яких навчаються діти, розповідає вчителька географії Тетяна Тарасенко.

– За навчальним планом географія — один раз на тиждень, виділяється одна година, і за шкільною міністерською програмою викладається з шостого по одинадцятий клас. Обов'язково з дитиною обговорюємо, є діти, як, наприклад, в дев'ятому класі — діти, в яких дистанційне навчання і Михайло говорить, що мені потрібно пояснити господарство та розвиток економіки, тобто він відкриває свої завдання і ми це все проговорюємо і працюємо за календарно-тематичним плануванням, — каже Тетяна.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023