Тренінги для підприємців в Миколаєві: Отримайте гранти та розбудуйте власний бізнес

  • 17:34
  • 19.09.2023

Спільно з міжнародною організацією "Save the Children", Центр підтримки бізнесу та економічного розвитку запустив програму, що нагадує захоплення aviator игра на деньги. Вона спрямована на допомогу підприємцям у отриманні грантів для старту та розвитку своїх проектів. Програма вже зарекомендувала себе у Миколаєві та сусідніх областях завдяки успішності своєї концепції.

Підтримка бізнесу: Тренінги для учасників

Тренінгові курси, що стартували 4 вересня в Миколаєві, належать до ініціативи "Save the Children" у співпраці з Центром підтримки бізнесу. Ці заходи спрямовані на забезпечення підприємців необхідними знаннями та ресурсами для успішного створення та розвитку власних підприємств.

Суть програми: Отримання грантів

Головною метою тренінгової програми є надання підприємцям можливості отримати гранти на суму 2500 доларів для відкриття або відновлення власного бізнесу. Ця ініціатива спрямована на підтримку розвитку підприємництва в Миколаєві та підвищення його впливу на економіку регіону.

Тренінги та методика навчання

Тренінгова програма включає в себе ряд практичних занять, де учасники зможуть вивчити основи написання бізнес-плану та реалізації бізнес-ідей. Захід розпочинається зі знайомства та оголошення правил, після чого переходить до активних теоретичних занять. Тренінг проводять досвідчені бізнес-тренери з Вінниці, які допомагають учасникам зрозуміти основні концепції бізнес-планування та розробки.

Етапи навчання: Від ідеї до гранту

Тренінгова програма включає такі ключові етапи:

1. Розробка бізнес-моделі

Учасники програми навчаться створювати концепцію свого бізнесу, обґрунтовуючи його потенціал та цільову аудиторію.

2. Написання бізнес-плану

Учасники отримають практичні навички створення бізнес-плану, включаючи розгляд ключових компонентів, таких як маркетингова стратегія, фінансовий план та інші важливі аспекти.

3. Оцінка шансів на успіх

Програма допоможе підприємцям реалістично оцінити можливості свого бізнесу та підготувати обґрунтовану грантову заявку.

Вимоги та можливості

Для участі в тренінговій програмі та отримання гранту на розвиток бізнесу необхідно заповнити аплікаційну форму до 15 вересня. Критерії відбору включають якість та обґрунтованість бізнес-плану, а також вплив підприємства на розвиток регіону.

Висновок

Ініціатива "Save the Children" у співпраці з Центром підтримки бізнесу та економічного розвитку демонструє великий потенціал для розвитку підприємництва в Миколаєві. Грантова програма дозволить підприємцям отримати необхідні ресурси для відкриття та розвитку власних бізнесів, що призведе до позитивного впливу на економіку регіону.

 

Новини

25 вересня 2023
24 вересня 2023