Азербайджан оголосив про «антитерористичні заходи» в Нагірному Карабаху після заяв про провокації Вірменії

  • 13:26
  • 19.09.2023

Міністерство оборони Азербайджану оголосило про проведення «локальних антитерористичних заходів» у Нагірному Карабасі після заяв про провокації з боку вірменських сил.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Азербайджану.

Азербайджан запевняє, що під час цих заходів не обстрілюють цивільне населення та об’єкти інфраструктури. А із застосуванням високоточної зброї «знищуються лише законні військові цілі».

Перед цим Баку заявило про загибель кількох співробітників МВС Азербайджану внаслідок підриву міни. Влада Азербайджану стверджує, що міну заклали розвідувально-диверсійні групи збройних сил Вірменії.

Азербайджан заявив, що протягом останніх кількох місяців підрозділи збройних сил Вірменії в Карабахському районі систематично обстрілювали позиції азербайджанської армії, продовжували мінування територій, нарощували кількість окопів і укриттів тощо.

 – Міністерство оборони Азербайджану неодноразово заявляло, що всупереч положенням тристоронньої заяви, підписаної 10 листопада 2020 року, подальша присутність збройних сил Вірменії в Карабахському регіоні є серйозною загрозою для регіонального миру і стабільність, — йдеться у заяві.

Новини

25 вересня 2023
24 вересня 2023