Під стінами офісу ООН у Києві влаштували акцію протесту

  • 17:30
  • 08.06.2023

Більш як сотня людей вийшли на протест під будівлю представництва Організації Обʼєднаних Націй у Києві з плакатами «Геть росію з ООН» тощо, а також вигуками «Useless» («бездіяльність»).

Про це повідомили в соцмережах та в ЗМІ, зокрема видання «РБК-Україна».

Причина в тому, що вже на третю добу після підриву російськими терористами Каховської ГЕС в ООН фактично ніяк не відреагували на інцидент. Зокрема, організація не відповіла на запити України щодо допомоги постраждалим унаслідок катастрофи.

Як пишуть у соцмережах, учасники скандували «Ганьба» і «Геть росію з ООН». Вони також скинули російськомовні книжки біля входу до Офісу ООН.

Чи дозволені протести під час війни?

Масові заходи під час воєнного стану можливі лише за виключних обставин і тільки за умови їх письмового погодження, повідомляла в липні 2022 року пресслужба Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

– Організація мирних зборів, мітингів, походів та демонстрацій, а також спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних і видовищних масових заходів можлива лише за виключних обставин і тільки за умови їх письмового погодження, — зазначали в повідомленні.

Для цього організаторам заходів необхідно звертатися за погодженням до виконавчих органів міських, селищних і сільських рад не пізніше як за п'ять робочих днів до дня проведення заходу.

Новини

29 вересня 2023
28 вересня 2023