Зеленський скликав Ставку: говорили про комплектування наступальних бригад і швидку логістику

  • 20:22
  • 29.05.2023
zelenskyj-stabilizacziya-1

Президент України Володимир Зеленський 29 травня зібрав чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. На ньому говорили про ситуацію на фронті, комплектування бригад і постачання зброї.

Про це Зеленський повідомив у Telegram.

– Щойно завершив Ставку. Важливі питання. Важливі рішення. Головне — терміни. А найголовніше — щодо термінів є відповіді, — пояснив президент.

За його словами, про ситуацію на фронті та його окремих напрямках доповідали головнокомандувач Валерій Залужний, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський та командувач оперативно-стратегічного угруповання військ Олександр Тарнавський.

Про комплектування нових наступальних бригад і забезпечення швидкої логістики розповідали представники Міноборони, Мінінфраструктури та Мінстратегпрому. 

Також на засіданні Ставки говорили про роботу ППО за останні дні, нові контракти на постачання додаткових ракет і додаткові засоби протиповітряної оборони.

Ставка верховного головнокомандувача — це надзвичайний орган вищого військового управління, який здійснює стратегічне керівництво Збройними силами. Очолює Ставку сам Зеленський, її координатором є секретар РНБО Олексій Данілов.

Також до Ставки входять керівники всіх родів військ і сил ЗСУ, очільники Міноборони, Нацполіції, розвідки, СБУ, ДСНС, ОП, МЗС, МВС, прем'єр-міністр та низка інших посадовців.

Новини

25 вересня 2023
24 вересня 2023