У ГУР заявили, що рф продовжить ракетні атаки, але вже не зможе докорінно вплинути на логістику та економіку України

  • 11:54
  • 19.03.2023
26cbdfd96ba2aa7d70a4a540ac793b83.i999x999x670

Російські війська й далі продовжуватимуть свою тактику ракетного терору. Але докорінним чином вплинути ударами на українську економіку, логістику ворог вже не зможе.

Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив в ефірі національного телемарафону.

— Від ракетного терору рашисти не відмовляються, але ми бачимо, що ракетний бліцкриг провалився відтоді як і почався, хоче цей інструмент залякування й далі використовується, - каже Юсов.

Він зазначив, що розвідка спостерігає збільшення інтервалів між ракетними атаками ворога.

— Якщо раніше це були щотижневі масовані ракетні удари, то зараз інтервал може бути в 3-4 тижні. Вони використовують "Шахеди", але вже по-іншому і кількісно, і по інтервалах. Ну і високоточного ракетного озброєння у росіян стає справді мало, - зазначив Юсов.

За його словами, якщо говорити про "Калібри", "Іскандери", "Кинжали", то "це не та зброя, якою ворог може собі дозволити засипати Україну".

— Так, застарілого ракетного озброєння у рф ще багато. Особливо, коли мова йде про С-300 - це означає підвищення загрози для прифронтових територій і ми бачимо ці руйнування досі по Запоріжжю й інших містах. Але в цілому ця тактика ракетного терору вже зазнала поразки. Україна пережила зиму, енергетична система вистояла і сьогодні докорінним чином вплинути на українську економіку, логістику ворог вже не зможе, - зауважив Юсов.

Новини

23 березня 2023
22 березня 2023