Обмін полоненими: 23 воїна мають поранення, дехто втратив кінцівки через обмороження

  • 15:41
  • 04.02.2023
264408_0.jpg

З-поміж звільнених сьогодні з російського полону оборонців 23 мають поранення або хворі, дехто втратив кінцівки внаслідок обморожень.

Як повідомив у Telegram Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ), наймолодшому з визволених воїнів нещодавно виповнився 20 років, найстаршому - 62 роки.

Сьогодні, в Україну повернули ще 116 захисників. Серед них - оборонці Маріуполя, херсонські партизани, снайпери з Бахмутського напрямку та інші герої, загалом - двоє офіцерів та 114 рядових і сержантів.

 За інформацією керівника Офісу президента Андрія Єрмака, повернули сьогодні 87 - воїнів ЗСУ, двоє з яких - із ССО, вісім бійців ТрО, семеро - з Нацгвардії, шестеро - з Нацполіції, п‘ятеро - з ДПСУ, двоє - з ВМС та один представник ДСНС.

Також Єрмак зазначив, що вдалося повернути тіла загиблих іноземних волонтерів-добровольців Крістофера Метью Перрі та Ендрю Тобіаса Метью, а також тіло загиблого українського воїна-добровольця, який служив у Французькому іноземному легіоні та після початку повномасштабного російського вторгнення повернувся захищати Україну - Євгена Кулика.

Новини

23 березня 2023
22 березня 2023