Міноборони змінює розмір додаткових виплат військовим, які залежатимуть від виконання бойових завдань

  • 17:20
  • 31.01.2023

Міністерство оборони України змінює розмір додаткових виплат українським військовим та співробітниками системи МВС. Вони залежатимуть від конкретного місця перебування, а також виконання бойових завдань.

Про це пише пресслужба Міноборони.

Станом на зараз усі військові, які перебувають на фронті та беруть участь у боях, отримують додаткові доплати у розмірі 100 тисяч гривень. А всі інші отримують додаткову винагороду в 30 тисяч гривень.

У Міноборони наголошують, що для військових на фронті суму виплат не зміниться — вони й надалі отримуватимуть по 100 тисяч гривень. Це ж стосується сімей полонених або зниклих безвісти.

Зміни торкнуться лише тих військових та співробітників МВС, які перебувають поза зоною бойових дій. Тепер додаткові виплати для них залежатимуть від районів перебування, складності і специфіки бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують.

Окрім цього, Міноборони з 1 лютого планує підняти і звичайні зарплати військових. У ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужбі мінімальна зарплата має становити 20 100 гривень, а в ДСНС та Нацполіції — 17 000 гривень.

Новини

23 березня 2023
22 березня 2023