«Наші медики показали, що вони справжні бійці», – Сєнкевич подякував медпрацівникам

  • 21:51
  • 28.01.2023

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич подякував працівникам медичної галузі за сумлінну роботу. 

Як повідомлялось раніше, 27 січня управління охорони здоров’я міськради підбило підсумки діяльності в 2022 році. На заході був присутній керівник міста, який відзначив відданість справі та, без перебільшення, справжній героїзм наших медпрацівників.

– Співробітникам миколаївських лікарень випало працювати в найтяжчих умовах. Вірні своєму обов’язку, незважаючи на втому, вони по кілька діб не залишали робочого місця, хоча вдома чекала родина. Усвідомлюючи небезпеку для власного життя, давали шанс на друге життя іншим. Наші медики показали, що вони справжні бійці - мужні та стійкі. Щиро дякую від імені всіх містян, - сказав мер Миколаєва. 

Додамо, що впродовж минулого року понад 35,5 тис. пацієнтів отримали лікування в стаціонарних медичних закладах нашого міста. Серед них - 4 тис. 606 дітей. 

У пологових будинках з’явилися на світ 1670 малюків. 

Повноцінне медичне обслуговування отримують внутрішньо переміщені особи. Загалом за рік медики Миколаєва допомогли 2450 людям, які були змушені залишити власні домівки. 

1780 осібам надано допомогу при випадках гострого інсульту, 515 - гострого інфаркту міокарда. В умовах воєнного стану в міській лікарні №1 не припиняв роботу аніограф. Фахівці виконали 500 коронарографій. 

У відділенні гемодіалізу працюють 8 апаратів «штучної нирки». Життєво необхідну процедуру отримують 20 хворих на ниркову недостатність.

Не відступив тогоріч і коронавірус. Стаціонарне лікування від небезпечної хвороби пройшли понад 2 тис. пацієнтів, з них 210 вагітних та 434 дитини. При цьому офіційно в 2022-му зареєстровано більше 26 тис. випадків захворювання. Виконано майже 73 тис. щеплень від коронавірусу.

Незважаючи на постійні обстріли, в закладах первинної медичної допомоги проводиться профілактика інфекційних хвороб шляхом вакцинації: планової, екстреної та проти ковід-19. Всі вакцини в наявності. 94% дітей, які перебувають в місті, отримали планові щеплення.

Новини

23 березня 2023
22 березня 2023