Учнів Миколаївщини забезпечили 470 планшетами та 500 шкільними наборами в рамках проєкту SOSДіти

  • 12:36
  • 27.01.2023

Учням міста Миколаєва, а також Баштанської ТГ і Галицинівської ТГ передали 470 цифрових планшетів та 500 шкільних наборів в рамках Програми екстреного реагування SOSДіти, наданих партнерською організацією SOS Kinderdorf. Частину з них вже роздали родинам з дітьми, які найбільше потребують підтримки під час війни.

Про це повідомила Агенція розвитку Миколаєва.

Завдяки новим електронним пристроям школярі зможуть долучатися до онлайн-уроків. Крім того, до канцелярського набору увійшло все необхідне, що потрібне дитині в школі: шкільні зошити, упаковка офісного паперу, олівці, ручки, фломастери, акварельні та гуашеві фарби, блокноти, палітра з альбомом для малювання, а також пластилін, набори кольорового картону й паперу, ножиці, лінійки, чинка, гумка, клей тощо.

– Ці гаджети та шкільні набори стануть в нагоді малечі під час дистанційного навчання. Там є все необхідне, від зошитів і ручок з олівцями до наборів для малювання. Це все допоможе дітям зручніше робити уроки. Та одночасно відволікатись вій війни і боротись з тривогою, - каже Анна Ганжул, менеджерка проєкту.

Нове обладнання та шкільне приладдя миколаївським школярам передали німецькі партнери SOS Kinderdorf Deutschland та благодійники з МБО БФ «СОС Дитячі містечка».

Планшети та шкільні набори отримують діти, які мають проблеми з доступом до освітнього процесу через відсутність необхідного технічного обладнання.

Новини

15 червень 2024
14 червень 2024