Колаборант зі Снігурівки, який в окупації обкрадав майно містян, намагався дати хабар правоохоронцям

  • 15:24
  • 24.01.2023

Поліція затримала підозрюваного у колабораціонізмі жителя Снігурівки за надання неправомірної вигоди у розмірі однієї тисячі доларів за вирішення проблем з правоохоронцями.

Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції у Миколаївській області Сергій Шайхет.

– Колаборант зі Снігурівки, який під час окупації співпрацював з орками і думав, що зможе так же легко «налагодити контакт» за допомогою 1К$ і з правоохоронцями. Покидьок обкрадав односельців разом із загарбниками, а потім продавав майно місцевим мешканцям. Виручені гроші ділив разом із окупантами. За фактом колабораційної діяльності зраднику раніше вже повідомили про підозру та суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Саме за зміну ходу слідчих дій за колабораційну діяльність і намагався «порішати» фігурант. Але не в свою сторону «вирішив» зловмисник хід справи - затримання по 208 КПК України та підозра за ч. 3 ст. 369 КК України, – написав Шайхет.

Тепер за скоєне фігуранту загрожує до 8 років ув’язнення.


– Хочу вкотре нагадати всім, хто порушив закон, всі ваші справи вирішуватимуться виключно за Кримінальним Кодексом України і ніяк інакше, – підсумував начальник ГУНП.

Новини

26 січня 2023
25 січня 2023