Лукашенко заявив, що Україна пропонувала Білорусі «укласти пакт про ненапад»

  • 14:07
  • 24.01.2023
173389-1_large

Олександр Лукашенко заявив, що Україна пропонувала Білорусі «укласти пакт про ненапад». Хто і коли пропонував – самопроголошений президент не уточнив.

Про це повідомляє Белта.

На нараді з питань суспільно-політичної обстановки Лукашенко вкотре заявив, що «Захід не відмовився від своїх планів щодо Білорусі, в Україні продовжують готувати бойовиків та екстремістів».

– Не знаю, навіщо це українцям. З одного боку, просять нас, щоб ми в жодному разі не воювали з Україною, щоб наші війська туди не рухалися. Пакт про ненапад пропонують укласти. А з іншого боку, готують цю гримучу суміш та озброюють їх. Польща, Литва взагалі очманіли. Навіщо їм це треба? Не зрозуміло. Тому ми змушені жорстко реагувати. Нам по периметру вистачає питань – і у повітряному просторі, і на землі, зелений кордон. У нас вистачає проблем. Дай боже втримати все це. А ще всередині нам хтось творитиме? Тому реакція на цю внутрішню не опозицію, а екстремістів – вилізли з-під плінтуса, не вилізли – буде жорстка. І нехай не ображаються: ми попереджали, – сказав він.

Новини

26 січня 2023
25 січня 2023