На бойове чергування в Чорне море російська федерація вивела десять своїх кораблів, зокрема один — з ракетами «Калібр».
Про це повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України.
– Станом на сьогодні на 11.00 ситуація така: в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться 10 ворожих кораблів, з них 1 носій крилатих ракет «Калібр» загальний залп становить — 8 ракет, – йдеться в повідомленні.
В Азовському морі, за даними ВМС, перебуває один російський корабель. У Середземному морі присутні девʼять кораблів ворога, зокрема пʼять носіїв «калібрів», оснащених 72 ракетами.
Вранці 29 грудня о 6-й ранку по всій Україні почалася повітряна тривога, яка тривала 4 години 44 хвилини. Внаслідок ракетної атаки у Львівській, Івано-Франківській та Одеській областях є влучання в обʼєкти інфраструктури. Усього росіяни застосували 69 ракет, ППО збила 54 ракети.
Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.
