У лікарнях України сформовано 5-добовий запас пального для генераторів - МОЗ

  • 17:21
  • 09.12.2022
1670575839-5832

В українських лікарнях сформовано 5-добові запаси пального для роботи автономних дизель-генераторів.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телемарафону.

– Ще на початку вересня… було ухвалено рішення забезпечити в лікарнях як мінімум 5-денний запас пального для альтернативних джерел енергопостачання. В даний час цей запас сформований, і ми продовжуємо нарощувати потужності для того, щоб ще більше розширити можливості лікарень по роботі в автономному режимі, - сказав голова МОЗ.

За словами Ляшка, у кожному регіоні України сформовано оперативні штаби та від департаментів охорони здоров'я облдержадміністрацій визначено відповідальних осіб, які координують доставку пального до закладів охорони здоров'я та створення його необхідних запасів на період довготривалих відключень електроенергії.

– Оскільки електроенергія відключається в різних регіонах по-різному, це дозволяє нам здійснювати перекидання пального, щоб забезпечити найбільш критичну потребу в ньому, тобто доставляти пальне туди, де воно необхідне саме зараз, - пояснив міністр.

Ляшко зазначив, що у періоди відключення електроенергії аптеки в закладах охорони здоров'я продовжують роботу, оскільки вони підключаються до дизель-генераторів медустанов.

– Ми готові до потенційних відключень електроенергії, щоби пройти цей період без кризових ситуацій, - додав Ляшко.

Нагадаємо, Збройні сили України вдало атакували ворожі пункти управління та завдали удару по району зосередження артилерії російських окупантів.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

31 січня 2023
30 січня 2023