Російські окупанти посилили репресії проти працівників Запорізької АЕС - «Енергоатом»

  • 13:15
  • 09.12.2022
1660379184-8987

Російські окупанти посилили репресії проти працівників Запорізької атомної електростанції.

– Вчора, 8 грудня, російські військові вдерлися до приміщення, в якому розташоване Управління соціальних програм ЗАЕС, та за присутності інших працівників сильно побили начальника управління Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Після жорстокого побиття загарбники вивели їх з приміщення та вивезли в невідомому напрямку, - йдеться в повідомленні НАЕК «Енергоатом» у Telegram.

Крім того, окупанти затримали та «кинули на підвал» начальника зміни ЗАЕС Костянтина Бейнера, котрий є ліцензованою особою й безпосередньо відповідає за ядерну і радіаційну безпеку.

– Такими діями окупанти намагаються домогтися лояльності до себе від мужнього проукраїнського персоналу станції, збільшити кількість переведень працівників у фейкове АО «Експлуатуюча організація Запорізької АЕС», яким керує Росатом, та відзвітувати Путіну про підтримку українським персоналом фашистських терористичних дій Росії, - підкреслюють в енергокомпанії.

«Енергоатом» вчергове звертається до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі й усієї світової спільноти із закликом докласти всіх зусиль та вжити всіх можливих заходів для звільнення працівників ЗАЕС із полону російських терористів.

Нагадаємо, США передадуть Україні військову допомогу на 275 млн доларів.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

29 січня 2023
28 січня 2023
27 січня 2023