У Мінекономіки України назвали оптимальний рівень цінової стелі на російську нафту

  • 19:48
  • 08.12.2022
gettyimages_512019808_3_650x410

Заборона на імпорт російської нафти та обмеження в рамках Price Cap Policy («стеля цін») - важливий етап в посиленні санкційного тиску на державу-терориста. Проте серйозні наслідки можуть бути лише у випадку застосування більш ефективних обмежень.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Як зазначила перший віце-прем’єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свириденко, в ухвалених рішеннях є мінус, оскільки це прийнятний та в цілому комфортний для Росії рівень обмеження цін, який мінімально вплине на доходи Росії від нафти, якщо порівнювати з попередніми роками. І, відповідно, на спроможності та бажанні РФ фінансувати надалі війну.

– Тому Україна працюватиме над тим, щоб рівень обмеження цін був переглянутий нашими союзниками в сторону зменшення у найкоротші терміни. Оптимальний рівень, який справді завдасть удару по нафтовим доходам Росії, - 30-35 доларів за барель, - додала вона.

У Мінекономіки України назвали оптимальний рівень цінової стелі на російську нафту

Нагадаємо, з 5 грудня набуло чинності ембарго Європейського Союзу на імпорт морської нафти з території Росії. Крім того, країни G7 та Австралія запровадили цінову стелю на рівні 60 доларів за барель для російської нафти.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

29 січня 2023
28 січня 2023
27 січня 2023