Путін заявив про випадки дезертирства в армії РФ

  • 22:00
  • 07.12.2022

Серед російських окупаційних військ на території України є випадки дезертирства. Це був змушений визнати президент країни-агресора РФ Володимир Путін під час зустрічі із членами Ради з прав людини (РПЛ) у середу, 7 грудня.

– Є такі, хто залишали свої бойові позиції? Так, таке траплялося, зараз чимдалі рідше й менше... Повторюю ще раз: нічого такого масового характеру у нас немає, – сказав Путін.

Також він спростував інформацію про те, що на території України є «табори для дезертирів».

– У нас немає ніяких зон, таборів, все це маячня, фейки, які не мають під собою ніяких підстав, – запевнив президент Росії.

При цьому Путін голослівно заявив, що в Україні дезертирів «розстрілюють на місці, причому проводять масові розстріли прямо, публічно, перед строєм», і це нібито «не секрет».

Також Путін пояснив поведінку російських дезертирів: «Адже людина, яка потрапляє у зону бойових дій з мирного життя, навіть після підготовки, вона не може не відчувати певних почуттів, властивих абсолютно нормальній людині».

Він наголосив, що «переважна більшість із цих людей добровільно повертаються для несення бойової служби, навіть після поранень, тому що відбувається період адаптації до тих умов, у яких люди несуть бойову службу».

Нагадаємо, Збройні сили України минулої доби ліквідували ще 540 окупантів. Усього з початку повномасштабного вторгнення втрати Росії становили 92 740 військових.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

31 січня 2023
30 січня 2023