Розвідка США дала прогноз щодо розвитку війни в Україні взимку та навесні

  • 09:27
  • 05.12.2022
_heyns_direktor_natsionalnoy_razvedki_ssha_gettyimages_650x410

Розвідка США очікує на сповільнення бойових дій між Росією та Україною на кілька місяців. Обидві сторони планують підготуватися до контрнаступу після зими.

Про це повідомляє Sky.News

Американська розвідка вважає, що хоча президент Росії Володимир Путін «більш поінформований» про труднощі, з якими стикаються російські війська, незрозуміло, чи має він «повне уявлення про те, наскільки вони важкі».

– Ми вже бачимо деякий зменшений темп конфлікту... і ми очікуємо, що це, ймовірно, буде те, що ми побачимо в найближчі місяці, - сказала директор національної розвідки США Авріл Хейнс на щорічному форумі національної оборони в Каліфорнії.

Вона додала, що обидві армії впродовж зими будуть займатися переобладнанням та постачанням для контрнаступу навесні, але сказала, що існує «достатня кількість скепсису щодо того, чи будуть росіяни справді готові це зробити», додавши, що перспективи для України є більш оптимістичними.

Хейнс сказала, що знищення критично важливої інфраструктури України з боку Росії мало на меті частково підірвати волю українців до опору, але додала, що розвідка не бачить «жодних доказів того, що це вдалося зараз».

Нагадаємо, росіяни тримають у двох морях близько 100 ракет «Калібр».

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

31 січня 2023
30 січня 2023