5 способів швидко знайти гроші

  • 08:45
  • 02.12.2022

Напевно, у кожного з нас бувало так, що до зарплати залишилося гривень п’ятдесят — і потрібно якось протриматися тиждень. Щоб уникнути такої складної ситуації, потрібно менше витрачати, більше заробляти або знати способи, як знайти гроші терміново. Про них і поговоримо.

    1. Позика

Оформити кредит онлайн на картку від Click Credit — цей найпростіший спосіб негайно отримати невелику суму грошей. Знадобиться лише паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка, смартфон і 5 хвилин вільного часу. Важливо: позику можна отримати в будь-який час доби, без застав і поручителів.

    2. Повернення боргів

Буває, що родичі й друзі просять нас позичити тисячу-другу до зарплати. Колезі або знайомому можна відмовити в такому проханні без докорів сумління, а близьким — навряд. Ось тільки з поверненням коштів, на жаль, поспішають не всі. Є категорія людей, які вважають, що їм усі повинні допомагати, тож повертати позичене — не обов’язково. Вони навіть вислів такий придумали: усім, кому винен, пробачаю.

Що стосується позичальника, він часто соромиться нагадати про борг. Хоча насправді попросити повернути гроші — цілком нормально. Якщо вам складно сказати прямо, попросіть у свого боржника аналогічну суму в борг. 

Також можна нагадати про борг публічно — при людях, чия думка для боржника не байдужа. При батьках, наприклад, якщо мова — про сестру чти брата. Звісно, це не гарантує успіху. Але спробувати варто.

Пам'ятайте: позичаючи велику суму грошей завжди краще взяти розписку, щоб у разі неповернення, була підстава звернутися до суду.

    3. Соціальні пільги та виплати

Якщо ви — безробітний, не соромтеся звернутися до Центру Зайнятості. Там вам можуть допомогти з пошуком роботи, ще й призначать невелику грошову допомогу. Крім того, офіційно безробітні люди мають право на пільги при сплаті комунальних послуг. Держава пропонує й інші виплати. Перевірити, чи маєте ви право на допомогу, можна в одному з центрів соціального захисту населення.

    4. Заробити на хоббі

Припустимо, якщо ви вмієте вишивати — цю справу легко монетизувати. Етнічний український одяг зараз на піку популярності у всьому світі. Гарно малюєте? Спробуйте розписувати стіни. Авторський розпис дуже цінується в дизайні. Прикладів можна навести багато. Подумайте про те, що подобається саме вам.

    5. Продати зайве

У кожного в шафі є речі, які майже не були у вжитку, бо не прийшлися до смаку або не підійшов розмір. Їх можна продати в інтернеті. Те ж саме стосується старих смартфонів, навушників тощо. Навіть зламану техніку можна продати в майстерню на запчастини.

Пам'ятайте: будь-які труднощі — тимчасові. Вихід знайдеться завжди.

Новини

8 лютого 2023
7 лютого 2023