Військові РФ та їх родини захопили понад 180 цивільних будинків у Скадовську

  • 16:51
  • 28.11.2022
_wikimedia_org_32_650x410

Російські військові, їх родини та місцеві колаборанти захопили понад 180 цивільних будинків в окупованому Скадовську (Херсонська область).

Про це повідомляє прес-служба Скадовської міської ради.

Влада повідомляє, що найбільше будинків було захоплено саме у місті. Також окупанти заселились у будинки Скадовської громади поза межами міста.

– У більшості випадків до вільного житла вселились військові Російської Федерації, але є випадки заселення переселенцями або жителями з території РФ. Хоча зрозуміло, що у всіх випадках злочин скоєно за безпосередньої участі загарбницької армії військових РФ,– йдеться у повідомленні.

Було зафіксовано 133 випадки, коли до будинків заселились саме військові РФ. У семи випадках будинки були захоплені родинами окупантів. Були зафіксовані випадки, коли до будинків заселялись переселенці або колаборанти з Москви.

– Здебільшого заявники зазначали, що до їх житла заселено від 2 до 25 осіб. Найчастіше це військові РФ, які селяться в будинки групами. Відомо про заселення домоволодіння 55 військовими РФ. Проте є і випадки зайняття будинків групами людей по 2-4 особи, – додали у міській раді.

Нагадаємо, що окупанти посилили поліцейські заходи на тимчасово зайнятих територіях Скадовського району Херсонської області.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

8 лютого 2023
7 лютого 2023