Не повернувся з полону. На Миколаївщині родина розшукує чоловіка

  • 20:27
  • 27.11.2022

У червні 2022 року російські військові забрали жителя села Центральне Шевченківської громади. Після деокупації населеного пункту 10 листопада 41-річний Ярослав Пуківський так і не повернувся до родини.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла мати Ярослава Олеся.

– Славік, де ти, синочку, де ти?! Як тебе знайти?

Ярослава Пуківського російські солдати забрали 18 червня з виправної колонії, де чоловік працював охоронцем. Свідки розповіли батькам, що сина забрав військовий на псевдо «Кіт».

Не повернувся з полону. На Миколаївщині родина розшукує чоловіка

Батьки зниклого Ярослава Пуківського, 27 листопада 2022 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

– І вони сказали: "Що ж ти, мамочка, не вберегла сина?". Я кажу: "Як не уберегла?". Ми поїхали туди, у Вавилове, і викликали того "Кота". Він так до нас кричав, нецензурно висловлювався, я на коліна до нього падала і кажу: "Моя дитина не винна". Він сказав: "Він здавав пости, він три блокпости вже пройшов, четвертий останній — вища міра, — пригадує мати.

Так і не отримавши відповіді від окупантів, де їхній син, батьки зверталися у пошуках Ярослава і в інші місця.

– Російський солдат сказав: "Передайте мамочці, що її син у Новій Каховці". Але я туди ніяк не могла потрапити. В Херсоні я все об’їздила — комендатуру, не знаю, скільки разів, 90-та тюрма, слідчий ізолятор, де, казали, раніше був у витверезнику, я весь Херсон проїздила і неодноразово, — говорить Олеся.

Не повернувся з полону. На Миколаївщині родина розшукує чоловіка

Станом на 27 листопада родина і досі не знає, де Ярослав, але не полишають пошуків.

– Дуже страшно, вже по приймачу розповідають, що в Херсоні катівні відкривають, я просто не можу вже це витримати. Як, де шукати? Куди, я не знаю. Донька вже здала ДНК. Діти залишились без батька, йому 41 рік. Божечку, чого так? Чому так з ним сталось, Господи, ти один свідок.

Пошуки Ярослава Пуківського продовжуватимуть доки не буде результатів, сказала мати чоловіка.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

8 лютого 2023
7 лютого 2023