Подоляк прогнозує швидкий розкол у російській еліті

  • 08:52
  • 23.11.2022
_gettyimages_1239067748__3__2_650x410

Росія програє війну і буде змушена йти на оновлення своєї політичної еліти. Вже за місяць-два у Кремлі можуть виникнути напружені конфлікти.

Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону.

Він вважає, що на тлі того, як президент РФ Володимир Путін втрачає вплив, у Кремлі з'являються нові фаворити, у тому числі творець «ПВК Вагнера» Євген Пригожин та секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев, а також заступник голови керівника адміністрації президента Сергій Кирієнко.

– Вони поступово беруть на себе ініціативу і говорять якісь речі, які не такі радикальні, як це каже пан Путін, або навпаки, радикальніші, - сказав Подоляк.

За його словами, на Росію чекає політична трансформація.

– У російській еліті однозначно буде розкол. Це - перше. Друге - Російська Федерація обов'язково пройде через внутрішню політичну трансформацію, інакше ніяк. Вона програє війну і буде змушена йти на оновлення своєї політичної еліти, - заявив Подоляк.

Він зазначив, що очікує напружених конфліктів, втрати впливу Путіна, зміни ключових спікерів у «російській еліті» та внутрішнього діалогу в Росії про те, як їй вийти з цієї війни, щоб не втратити остаточно російську державність.

– Ось це ключовий порядок денний, яким житиме Російська Федерація буквально вже через місяць-два, - сказав він.

Нагадаємо, у Міноборони опублікували статистику використання рф своїх ракет.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут

Новини

8 грудня 2022