В Росії ЗМІ озвучили кількість поіменно відомих загиблих окупантів

  • 15:47
  • 20.11.2022
1___5778_650x410

Кількість поіменно відомих загиблих російських військових продовжує зростати. Наразі їх кількість перевищила 9 тисяч, серед яких 259 - мобілізовані.

Про це пише «Медиазона».

Згідно з даними ЗМІ, підтверджено загибель 9001 російського військового. Також невідомо скільки людей зникли безвісти або ж отримали важкі поранення.

Лише за останні два тижні список оновився ще 707 росіянами.

– У 259 повідомленнях прямо говорилося, що загиблий був мобілізований. За два тижні кількість загиблих мобілізованих зросла більш ніж удвічі - до минулого зведення 4 листопада було відомо про загибель 115 осіб, - пише видання.

У 71 випадку вказано місце загибелі мобілізованих - Херсон, Херсонська область або ж Херсонський напрямок. Згідно із зазначеними датами, ці солдати гинули протягом жовтня - до втечі росіян із Херсона. Також мобілізовані гинули під Сватовим у Луганській області. Родичі загиблих розповідали про важкі бої й великі втрати на цьому напрямку. Як стверджують російські солдати, втрати там можна рахувати десятками й сотнями.

– Інший напрямок, на якому точилися важкі бої - село Павлівка на Донеччині, яке нещодавно перейшло під контроль самопроголошеної ДНР. На початку листопада військовослужбовці 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту, які брали участь у штурмі Павлівки, записали відеозвернення і розповідали про втрати під час штурму села, які обчислюються сотнями, - додає видання.

Загалом від початку війни підтверджено загибель щонайменше 1,4 тисячі офіцерів, 165 з них мали звання від підполковника й вище.

Також серед загиблих 61-річний В'ячеслав Зангієв, який до початку вийшов у відставку, але пізніше повернувся до складу «вагнерівців». Це вже третій пілот у відставці, який повернувся до найманців та загинув під час війни. До цього були генерал-майор Канамат Боташев (63 роки) і полковник білоруської армії Микола Марков (67 років).

– Ще один загиблий полковник, 49-річний Герман Крючков, не мав жодного стосунку до армії і останні 14 років пропрацював у Федеральній митній службі. Що він міг робити в Україні - невідомо, жодних деталей у його некролозі не наводиться, - відзначає видання.

Нагадаємо, за минулу добу наші воїни знищили ще близько 330 окупантів. Загальна кількість втрат російської армії з початку вторгнення складає - 84 210 військових.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

9 грудня 2022