У Білорусі хочуть виробляти складові для снарядів. Для цього відправили делегацію до Ірану — розвідка

  • 17:22
  • 17.11.2022

Влада Білорусі шукає можливість налагодити у себе виробництво складових частин снарядів для ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

За даними ГУР, влада Білорусі хоче виробляти на території своєї країни частини для снарядів калібрів 152-мм і 122-мм і перейти у майбутньому на замкнений цикл виробництва боєприпасів. 

Також з’ясовується можливість організації технологічного процесу збирання реактивних снарядів калібрів 122-мм, 220-мм і 300-мм з імпортних складових.

У зв’язку з цим на 20-23 листопада заплановано візит білоруської делегації до Ірану. За даними української розвідки, перелік питань для обговорення з іранською стороною стосується усього циклу виробництва — від технології виплавки сталі для складових частин боєприпасів до кольорів снарядів та тари, що використовується для їхнього пакування.

Зазначимо, Білорусь та Іран не відправляли свої війська на війну проти України, але фактично стали її співучасниками через допомогу російським військам.

Так, Білорусь надала свою територію для російських окупантів, які здійснюють обстріли України; приймала на лікування військових рф; та навіть оголосила про створення так званого Регіонального угруповання сил разом з російськими військами.

Міністр оборони України Олексій Резніков уважає, що ризик наступу з Білорусі є завжди. Однак, на думку міністра, у білоруських солдатів бракує мотивації для війни, а Лукашенко боїться, що це «стане його фіналом».

Тим часом Іран постачає російським військам ударні дрони-камікадзе та, як зазначається, готує постачання своїх балістичних ракет.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

9 грудня 2022