На Херсонщині затримують переодягнених окупантів та ув'язнених - ОК Південь

  • 11:52
  • 16.11.2022
2783246

Українські спецпідрозділи затримують у деокупованих населених пунктах Херсонської області російських окупантів, переодягнених у цивільне.

Про це 16 листопада в ефірі телеканалу FREEДОМ сказала начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони України Південь Наталія Гуменюк.

– Наразі у нас є інформація про те, що затримують тих, хто є так званими «ополченцями», яких «ЛДНР» направляла на територію Південного фронту для поповнення лав окупаційних військ. Також є затримання переодягнених у цивільне та представників регулярних російських військ. Всі вони переходять до обмінного фонду, але спочатку відбуваються фільтраційні заходи, - сказала вона.

Гуменюк додала, що частина російських окупантів просто не встигла евакуюватися перед тим, як армія РФ підірвала мости та переправи.

– Крім того, не всі підрозділи на момент початку цього великого пересування на лівий берег були морально стійкими, і серед них були ті, хто вже шукав шляхи переходу в обмінний фонд. Ось так знайшли, - зазначила вона.

Щодо ув'язнених, яких російські окупанти випустили з Херсонського слідчого ізолятора, то зараз ведеться ретельна робота щодо їхнього повернення до місць відбування покарання.

– Робота дуже ретельна. І практично всі, хто був випущений таким чином на волю, встановлені особи та місцеперебування. І зараз ведеться робота щодо повернення цих злочинців на місце. Тобто у більшості з них там довічні терміни, тому вони повинні перебувати в місцях ув'язнення. І робота спецпідрозділів спрямована саме на це - повернути цю категорію на своє законне місце, - повідомила Гуменюк.

Нагадаємо, українців закликають повідомляти про зрадників у Миколаївській та Херсонській областях.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

9 грудня 2022