На Луганщині окупанти зґвалтували 12-річну дівчинку — перехоплення СБУ

  • 12:37
  • 13.11.2022

На тимчасово захопленій території Луганської області російські окупанти жорстоко зґвалтували 12-річну дівчинку, а в Донецькій області — жінку.

Про це йдеться у перехопленій розмові, яку опублікувала Служба безпеки України.

– росіяни на тимчасово окупованій Луганщині показують своє «геройство» через нові воєнні злочини. Цього разу нелюди зґвалтували 12-річну дівчинку. А на окупованій Донеччині жертвою росіян стала жінка, — вказують в СБУ.

У розпорядження спецслужбовців потрапили два перехоплення, на яких окупанти розповідають про свої злочини.

– Коротше, ось ці військовослужбовці зґвалтували 12-річне дівчисько, 10 людей, їх знайти не можуть. І тому не випускають у місто нікого, – розповідає дівчині окупант, якого нещодавно мобілізували в рф і чий підрозділ базується в Кремінній на Луганщині.

Ще один мобілізований з-під Бахмута теж скаржиться на обмеження в пересуванні з цієї ж причини: «Ну, коротше, тепер ні в місто, нікуди не виїдемо... там дезертири, коротше, жінку зґвалтували. Або, кажуть, дезертири мобілізовані, чи добровольці».

В СБУ стверджують, що стан жертв росіян не цікавить. Для них важливо лише вийти в місто. І додають, що слідчі Служби вже відкрили майже 16 тисяч кримінальних проваджень за 438 статтею Кримінального кодексу (порушення законів та звичаїв війни).

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

26 листопада 2022
25 листопада 2022