В Офісі президента вважають, що Росія буде насправді готова вести переговори про мир та виводити свої війська з України після деокупації Донецька чи Луганська.
– Політично та психологічно Росія ще не дозріла до справжніх переговорів і виводу військ. Але це станеться. Одразу після звільнення Донецька чи Луганська, – повідомив у Twitter радник голови ОП Михайло Подоляк.
Він також додав, що зараз підтримка війни в самій Росії «стрімко летить на дно». В усіх «від олігарха до чоботаря« формується думка, що «час закінчувати».
12 листопада 2022 року в Офісі президента розповіли про базові переговорні позиції України у можливих перемовинах з РФ. Зазначається, що для реального переговорного процесу з РФ є одна попередня і ключова умова – виведення російських військ з території України.
Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.
