Росія продовжить атакувати критичну інфраструктуру України, - Повітряні сили

  • 17:48
  • 07.11.2022

Російські окупанти в осінньо-зимовий період продовжуватимуть атакувати критичну інфраструктуру України. У тому числі енергетичні об'єкти та гідротехнічні споруди.

Про це повідомив представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час брифінгу.

Він пояснив, що росіяни хочуть досягти цілей, які вони поставили.

– Це удари по всій критичній інфраструктурі. Це не тільки мова про енергетику, тому що ворог вже завдав ударів по гідротехнічних спорудах України, - додав Ігнат.

При цьому він наголосив, що на такі кроки окупанти йдуть, оскільки на фронті РФ не має успіхів, проте має проблеми з технікою та людським ресурсом.

– Вони хочуть в осінньо-зимовий період все ж таки бити по об'єктах енергетики в першу чергу, тому що від них залежить дуже багато факторів життєдіяльності людей. І цей повітряний тероризм усіма доступними засобами буде продовжуватися. Зрозуміло, що ракети, які отримуватиме Росія від Ірану, якщо це буде зроблено, теж застосують саме по об'єктах енергетичної інфраструктури і продовжуватимуть завдавати ударів також крилатими ракетами, - вважає Ігнат.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що російські війська ракетними ударами пошкодили близько 40% енергетичної інфраструктури України, зокрема ТЕС, ТЕЦ та ГЕС.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022