ЗСУ вже збили понад 300 дронів-камікадзе Shahed-136

  • 14:51
  • 28.10.2022

Українські військові з 13 вересня збили понад 300 ворожих дронів-камікадзе Shahed-136.

Про це на брифінгу повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

– З 13 вересня, відколи перший дрон-камікадзе Shahed-136 був збитий у Купʼянську на Харківщині, до сьогодні маємо понад 300 збитих дронів-камікадзе, — сказав Ігнат.

За його словами, зараз ворог застосовує дрони «хвилями» відповідно до «оперативно-стратегічних завдань».

– Противник бачить результат і, зрозуміло, відстежує, як ці дрони-камікадзе справляються, бачить, що ми їх знищуємо, шукає нові тактичні прийоми для їх застосування, зокрема використовуючи саме нічний час, дуже часто — з 12-ї до другої ночі, коли збивати ці дрони можна лише вогневими засобами, які мають радіолокаційні системи,– сказав Ігнат.

Речник висловив думку, що противник став рідше використовувати дрони, можливо, і тому, що раніше їх було більше в наявності.

Наразі, за словами Ігната, достеменно невідомо, скільки дронів Shahed-136 росія отримала від Ірану. Раніше була інформація про замовлення 2 400 цих БпЛА, але невідомо, чи може Іран виготовляти їх у такій кількості.

Війська росії наразі атакують Україну іранськими дронами-камікадзе Shahed-136 і використовують у війні багатоцільові БпЛА Mohajer-6. Сили оборони України навчилися збивати більшість атакуючих дронів.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

9 грудня 2022