Сенат Польщі проголосував за визнання влади РФ терористичним режимом

  • 17:10
  • 26.10.2022

В середу, 26 жовтня, сенат Польщі ухвалив постанову про визнання влади Росії терористичним режимом. Рішення було прийняте одностайно.

Про це повідомляє польське видання Dziennik.

В резолюції йдеться про те, що Україна на сьогоднішній день є країною, яка захищає демократію і свободу, тоді як Росія вдається до терористичних методів, бомбардуючи цивільні об'єкти: дитячі садки, школи, театри та житлові масиви.

– Бандити в російській формі катують і вбивають військовополонених і мирних жителів окупованих територій. Викрадають українських дітей, депортують, переселяють і відправляють українських громадян на далеку периферію Росії, - говориться в документі.

Також резолюція стверджує, що президент Росії Володимир Путін і його оточення «повернулися до жорстоких практик сталінського і нацистського режимів». Через це Російську Федерацію необхідно перемогти та позбавити можливості ставити під загрозу життя країн-сусідів.

– Сенат Республіки Польща вкотре рішуче засуджує російську агресію і закликає всі країни, які виступають за мир, демократію та права людини, визнати уряд Російської Федерації терористичним режимом, - підсумовується в документі.

Парламентська асамблея Ради Європи стала першою міжнародною організацією, яка визнала правлячий у Росії режим терористичним.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

26 листопада 2022
25 листопада 2022