Боксерки з Миколаєва завоювали два «золота» на Чемпіонаті України, – президент міської Федерації Ільюк

• 18:14
  • 17.10.2022
311612415_554499723344150_8924433993142759997_n

На Чемпіонаті України з боксу одразу дві миколаївські спортсменки завоювали «золоті» медалі.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент Федерації боксу Миколаєва Артем Ільюк.

Першість України з боксу серед юніорів проходила у місті Рівне з 10 по 16 жовтня. Тріумфаторами з Миколаєва стали Ніна Карпенко та Тетяна Кравчук, що змагались у вагових категорія 81 кг та 57 кг відповідно.

Дівчата впевнено пройшли по турніру та посіли перші місця. І що важливо, вони вже не вперше прославляють Миколаївщину на престижних змаганнях. Як президент Федерації боксу Миколаєва вітаю Тетяну та Ніну з перемогами! Дякую, що в такий складний час долаєте труднощі, викладаєтесь на повну та виборюєте перемоги у змаганнях», – написав президент Федерації Ільюк.

Він також додав, що дівчат відзначать фінансовою винагородою.

Тренером молодих чемпіонок є відомий миколаївський спеціаліст Микола Петрович Хаджіогло.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.