ГУР гарантує $100 000 за полоненого ексватажка «ДНР» Гіркіна, який воює проти України

  • 14:41
  • 16.10.2022
251854

Українська розвідка гарантує 100 тисяч доларів винагороди за полоненого колишнього ватажка бойовиків «ДНР» Ігоря Гіркіна-Стрєлкова.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Як стало відомо з повідомлень російських та сепаратистських ресурсів, ексватажок «ДНР» Гіркін вирішив поновити свою участь у війні проти України.

Після цього низка громадських діячів України запропонували винагороду тому, хто спіймає Гіркіна в полон. До «акції» долучилися активіст Сергій Стерненко, музикант і військовий Тарас Тополя, військовий Валерій Маркус, український тенісист-чемпіон Сергій Стаховський та голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Кожен із них пообіцяв по 10 тисяч доларів за Гіркіна.

Після цього Головне управління розвідки оголосило, що гарантує виплату у 100 000 доларів за передання Ігоря Гіркіна-Стрєлкова до українського полону, оскільки він є одним із найвідоміших російських терористів.

Нагадаємо, в Україні проти колишнього «міністра оборони» самопроголошеної «ДНР» порушили низку кримінальних справ за терористичну діяльність, тортури, вбивства та порушення державного суверенітету. 

Також Гіркін оголошений Нідерландами в міжнародний розшук у справі про збиття цивільного Boeing 777 рейсу MH17.

Інформацію про Гіркіна можна передавати розвідникам за номером: ‎+380 93 117 5809. Зв’язок через месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

26 листопада 2022
25 листопада 2022